Monday, June 17, 2019

Sekcija egzistira od ponovnog pokretanja Gimnazije u Lukavcu 1994. godine i obuhvata učenike od prvog do četvrtog razreda. Članovi sekcije učesnici su u brojnim aktivnostima škole, u obilježavanju značajnih datuma, kao i u takmičenjima u Umjetničkom stvaralaštvu mladih u organizaciji Pedagoškog zavoda Tuzla. Recitatorska sekcija sarađuje i sa drugim sekcijama škole, posebno kada su u pitanju javni nastupi. U predhodnom periodu ostvareni su brojni nastupi članova sekcije i na lokalnom, općinskom i kantonalnom nivou. Učenici ove sekcije su, takođe bili i voditelji Centralne manifestacije u Umjetničkom stvaralaštvu mladih Tuzlanskog kantona, ali i kreator konferanse za ovu manifestaciju. Na ovim takmičenjima recitatorska sekcija je osvojila u predhodnom periodu brojne nagrade za recitale i recitacije.
"Ko ne shvaća poezije, ni ljubavi shvatit neće"
Učestvujemo na svim školskim i općinskim manifestacijama.
Ostvarili smo zapažane rezultate na kantonalnim takmičenjima.
Na krilima poezije nek` se ljubav vine.
Pridružite nam se i Vi!

Oglasna tabla

RanglIsta poslije intervjua

Aktivnosti tokom Januara 2019. godine

• 31.12.2018. (ponedeljak) - Sve ocjene moraju biti zaključene

• 07.01.2019. (ponedeljak) u 10:00 sati - Sjednica odjeljenskog vijeća

• 08.01.2018. (utorak) - Roditeljski sastanci
    • od 12:00 sati - II i IV razredi
    • od 13:00 sati - I i III razredi

• Do 10.01.2019. (četvrtak) - Izraditi tabelarni prikaz analize uspjeha u učenju i vladanju učenika (na računaru) i predati pedagogu škole. Svi podaci moraju biti kompletirani zbog slanja zbirnog stanja u PZ

• 11.01.2019. (Petak) u 10:00 sati - Sjednica nastavničkog vijeća

• 14.01. do 18.01.2019. - Unošenje podataka u EMIS

• 21.01. do 25.01.2019.
    • Rad stručnih organa škole
    • Kolektivno stručno usavršavanje (rad stručnih aktiva i tematske sjednice)

NAPOMENA: Moguće su izmjene u zavisnosti od preporuke MON-a TK.