Thursday, December 05, 2019
   
Text Size

Mali svijet

Grupa za dobrobit djece Lukavac u sklopu Svjetskog dana svjesnosti o autizmu organizovala je prodajni bazar. Učenici osnovnih i srednjih škola sa područja općine Lukavac izložili su rukotvorine koje su marljivo pravili u svojim učionicama.Novac od prodaje rukotvorina usmjerit će se za osposobljavanje Centra za ranu intervenciju"Mali svijet" .Na fotografijama možete vidjeti naše učenike i profesore u zajedničkom radu. Bravo za mlade jer kad male ruke slože,sve se može.

Učenici osnovnih i srednjih škola sa područja općine Lukavac izložili su rukotvorine koje su marljivo pravili u svojim učionicama.Novac od prodaje rukotvorina usmjerit će se za osposobljavanje Centra za ranu intervenciju"Mali svijet" .Na fotografijama možete vidjeti naše učenike i profesore u zajedničkom radu.Bravo za mlade jer kad male ruke slože,sve se može.